Hlášky vašich dětí

 

Zuzanka: "Mě klidně vezměte na lyže, já budu jezdit jako černá ruka."

Klárka: ...když František namaloval dům a říkal, že je to velký dům bohatých lidí, tak Klárka řekla: "Nám už peníze došly, proto musí tatínek chodit do práce, aby je zase vydělal.".

Maty H.: ...když má některé z dětí narozeniny, děláme s nimi malou reportáž. Jedna z otázek je - "Co budeš dělat až budeš velká" -... Takto jsme vyzpovídali malou Elišku, popřáli jsme ji a ozval se náš Maty: " A paní učitelko, co vy budete dělat, až budete velká..." (Musím pouze podotknout, že měřím 153 cm...).

Zuzanka: U Včeliček se konala svatba. Princezna Natálka byla zachráněna princem Martínkem, který ji osvobodil z věže. Oba z věže vyšli už s miminkem a když už prý mají dítě, tak se bude konat svatba. Paní učitelka Zuzka zpívala svatební pochod, oddala je a ke svatebnímu polibku je ani nemusela vybízet. Pak chtěla být princeznou Zuzanka. Vlezla do věže postavené z kostek a Natálka jí tam nesla panenku - miminko. A Zuzanka na to "Ne, mě se dítě narodí až po svatbě!".

Nejmenované dítě: "Mojemu tatínkovi strašně smrdí nohy."

 
Linduška: Paní učitelka: "Jak se jmenuješ?". Linduška: "Velká holka! A tatínek je v práci". Paní učitelka: "A jako co pracuje tvůj tatínek?". Linduška: "On nic nedělá, dívá se na televizku a někdy počítá."
 
Tomášek: "Moje maminka je taky v práci". Paní učitelka: "A co tam dělá?" Tomášek: "Peče chleba a máme doma opičku."
 
Natálka: "Mám doma ségru a jmenuje se Pepa".
 
Kubíček: "Maminka pracuje v Praze a píše tam dopis. S tatínkem jsme doma samí chlapi a jezdíme do myčky".
 
Maty H.: Paní učitelka: "Čím budeš až budeš velký?". Maty: "Autobus".
 
Zuzanka: Paní učitelka: "Jaké máme smysly?" Zuzanka: "Zrak, sluch, čich, chuťové pohárky, ochmat".