Nástěnka - nepřehlédněte!!!

Nejbližší akce:

• Ve středu 27. 11. Jedeme na předvánoční výlet do Šternberka. Odjezd od školky v 7:40 Jedou Berušky i Včeličky!
  • V pátek 29. 11. se koná v MŠ divadelní představení Čertoviny (slavnostní oblečení)
  • V pátek 6. 12. přijde do školky Mikuláš s andělem. (čerti budou děti a učitelky, prosíme tedy děti na tento den vystrojit do čertovského, nebo anděského oblečení.)
  • V pondělí 9. 12. je schůzka Ekotýmu v 16:00 ve třídě Včeliček

Den otevřených dveří

- naše MŠ nedělá klasický den otevřených dveří. Dávame přednost individuálním návštěvám maminek s dětmi, které po dohodě s učitelkami mohou zůstat klidně celé dopoledne a udělat si tak reálnou představu o tom jak to u nás chodí. Nebojte se zavolat a dohodnout si termín návštěvy. Rádi se Vám budeme věnovat.

Školné

- školné ve výši 450,- za měsíc se provádí bezhotovostně do 15. dne v měsíci na číslo účtu MŠ: 86-7202580287/0100. Každé dítě má přidělený variabilní symbol, který je nutno při platbě uvádět. Informace k platbě a přidělené variabilní symboly visí na nástěnce v MŠ.

Peníze na školní akce

- děti se během školního roku účastní mnoha divadelních představení a dalších kulturních akcí. Na tyto akce budeme do konce měsíce října vybírat částku 500Kč, ze které Vám budeme jednotlivé částky během roku strhávat. Vybírá se 1x za rok.