EKO tým

Ekotým je základem fungování programu Ekoškola na mateřské škole. Je sestaven z dětí, ale i dospělých (dětí z různých tříd a různého věku, učitelů, rodičů i provozních zaměstnanců mateřské školy). Společně vedeme program Ekoškola a naplňujete podstatu 7 kroků na škole.

Protože některé děti i paní učitelky se v mateřské škole mění, je nutné jednou za čas doplňit nové členy do Ekotýmu.

Členové

Koordinátorka Ekoškoly: učitelka - Mgr. Zuzana Stejskalíková, maminka od Vojtěcha Stejskalíka (7 let) a Šimona Stejskalíka (4 roky)

Zapisovatelka: učitelka - Michaela Němcová, maminka od Zuzany Němcové (5 let) a Tomáše Němce (3 roky)

Nástěnkář: reditelka školy - Šárka Vránová